Verpakking
Elk sieraad dat ik voor je maak, wordt door mij met zorg en liefde verpakt — klaar om cadeau te doen of om zelf met plezier uit te pakken. Je mooi ingepakte sieraad verpak ik vervolgens in een neutraal doosje zodat het veilig en onopvallend bij je aankomt.
Verzending en levering sieraden uit de webwinkel
In de webwinkel verkoop ik sieraden die ik al heb gemaakt. Ik kan ze dus snel leveren en je krijgt exact het sieraad op de foto. Je kunt de sieraden bij mij in het atelier ophalen (na afspraak) maar ik kan ze ook aan je versturen. Ik verstuur het sieraad dan per aangetekende en verzekerde post (PostNL).
In de webwinkel kan je kiezen voor een aantal Europese landen waar ik vaak naar verstuur. Maar als jouw land er niet bij staat kan ik het alsnog aan je opsturen, neem dan vooraf even contact met me op, dan overleggen we hoe we dat het beste kunnen doen.
Doorgaans verstuur ik de in de webwinkel aangeschafte sieraden binnen twee werkdagen. Toch is het lastig te voorspellen hoe lang de totale levertijd is omdat dit afhankelijk is van de posterijen.
Verzending en levering sieraden die ik speciaal voor je maak
Als ik een sieraad voor je ontwerp en maak is de levertijd meestal een paar weken. Dat is afhankelijk van de drukte in het atelier maar ook van de complexiteit van het ontwerp. Bij het plaatsen van de opdracht kan ik een goede indicatie geven. Zodra je sieraad af is kan je het bij mij in het atelier ophalen (na afspraak) of, als we dat afspreken, zal ik het aan je versturen. Dat kan per aangetekende en verzekerde post (PostNL) of bij kostbare stukken via een courier (FedEx).
Verzending buiten de Europese unie
Zowel sieraden uit de webwinkel als sieraden die ik op bestelling voor je maak kunnen buiten de Europese unie worden geleverd. Dat gaat altijd via een courier (FedEx). Neem contact met me op voor de mogelijkheden en kosten.
Bij verzending buiten de Europese unie reken ik geen BTW (Nederlandse belasting). Je bent zelf verantwoordelijk voor de betaling van de lokale belastingen en afhandelkosten, de courier zal dat bij je in rekening brengen.
Ruilen
Artikelen uit de webwinkel kan je aan me retourneren mits ongedragen en onbeschadigd. Neem vooraf even contact met me op. Je kunt ze naar mijn atelier brengen of (op jouw kosten) aan me verzenden. Je bent zelf verantwoordelijk voor het pakket tot ik het heb ontvangen. Als het sieraad heb ontvangen en het inderdaad ongedragen en onbeschadigd is (je mag het natuurlijk wel uitgepakt hebben) krijg je het aankoopbedrag retour, na aftrek van de verzendkosten.
Artikelen die ik speciaal voor je maak kan je in principe niet retourneren. Maar neem dan wel contact met me op zodat we samen een oplossing kunnen vinden.